TJENESTER

Nuostabi reklamos priemonė renginiams lauke, įmonės reklamai ar renginio anonsui. Gaminame su metalizuotos skylėm pakabinimui.

Naudojami gamyboje (kaip etiketės), biure, dovanoms...

Forma gali būti įvairi – jos išploteriuojame pagal poreikį.

Kiekis nuo 1 vnt

Jeigu sugalvojote akciją – galime išploteriuoti ar atspausdinti raides ir užklijuoti jas ant stiklo: klientas neliks abejingas šiai žinutei, kurią lengvai pašalinsite, kai ji ne

Transporto apipavidalinimas - tai galimybė išnaudoti lengvąjį ar krovininį transportą savo įmonės reklamai ir paslaugų skelbimui.  

Jei norite pribloškiančio interjero, klijuokite fototapetus. Fototapetai - tai šiuo metu labai populiarus, originalus ir netradicinis sprendimas Jūsų namams.

Jūsų parduotuvės, salono ar biuro langus galime apklijuoti reklaminiais užrašais, o panaudodami foto spaudą - atspausti  įvairius vaizdus.

Spausdiname įvairaus formato plakatus, brėžinius. Atliekame kabinimo, tvirtinimo darbus.  Tvirtinimui naudojame rėmelius, profilius ar kt. – patariame.

Kompaktiški, lengvai transportuojami bei itin greitai pastatomi. Konkurencingos kainos ir kokybės dėka šio tipo mobilūs stendai yra patys populiariausi rinkoje.

Pagal kliento failą (fotografiją ar / ir tekstą) atspausdiname ant specialios drobės. Vėliau ji yra aptraukiama ant medinio porėmio.

Nuo 2006 metų dirbame spaudos ir reklamos srityje. Įmonės veiklos:

  • Plačiaformatė skaitmeninė spauda: plakatai, fototapetai, drobės, tentai, lipdukai, brėžiniai, auto apklijavimas, mobilūs stendai ROLL UP.

  • Interjero apipavidalinimas.

  • Paruošimas parodoms, šventėms, renginiams.

 

© 2015 www.qpa.lt