TJENESTER

Reklaminis skydas

Reklaminiai skydai, nuorodų lentos, lentelės gali būti vienpusės arba dvipusės, pagamintos iš aliuminio, stiklo, plastiko ar kitos medžiagos.

Reklaminis tentas

Tentai su spauda gali būti naudojami ant prekybos centrų fasadų, tvoros segmentų vykstant statybos darbams, reklaminiuose stenduose prie kelių ar greitkelių.

Lipdukai

Lipdukus gaminame pagal individualius užsakymus. Jie gali būti įvairių spalvų ir formų, tinkami vidaus ar lauko salygomis.

Jeigu sugalvojote akciją – galime išploteriuoti ar atspausdinti raides ir užklijuoti jas ant stiklo: klientas neliks abejingas šiai žinutei, kurią lengvai pašalinsite, kai ji ne

Reklama ant transporto priemonių – vienas populiariausių ir efektingiausių reklamos būdų, iš esmės galintis pakeisti transportro priemonės išvaizdą.

Jei norite pribloškiančio interjero, klijuokite fototapetus. Fototapetai - tai šiuo metu labai populiarus, originalus ir netradicinis sprendimas Jūsų namams.

Jūsų parduotuvės, salono ar biuro langus galime apklijuoti reklaminiais užrašais, o panaudodami foto spaudą - atspausti  įvairius vaizdus.

Plakatas

Vizitinės kortelės

Mobilusis stendas Roll - Up yra pagamintas iš anoduoto aliuminio, yra itin praktiškas, lengvai sumontuojamas ir išmontuojamas.

Pagal kliento failą (fotografiją ar / ir tekstą) atspausdiname ant specialios drobės. Vėliau ji yra aptraukiama ant medinio porėmio.

Nuo 2006 metų dirbame spaudos ir reklamos srityje. Įmonės veiklos:

  • Plačiaformatė skaitmeninė spauda: plakatai, fototapetai, drobės, tentai, lipdukai, brėžiniai, auto apklijavimas, mobilūs stendai ROLL UP.

  • Interjero apipavidalinimas.

  • Paruošimas parodoms, šventėms, renginiams.

 

© 2015 www.qpa.lt