Įvairūs spaudos darbai

 

Vizitinės kortelės
Vizitinės kortelės– tai paprastas ir patogus būdas pristatyti save klientui ar partneriui. Mažus kiekius kortelių spaudžiame skaitmeniniu būdu, o didelius kiekius galime atspausti ofsetiniu būdu. Kortelės gali būti tiek vienpusės , tiek dvipusės,  atspaustos ant standartinio balto, perdirbto popieriaus arba išskirtinio spalvoto grafinio kartono. Jei reikia išskirtinumo, tai galime pasiūlyti šilkografinįnes korteles, papildomai laminuoti ar lakuoti.
Tik nuo Jūsų priklauso kokį ispūdį paliksite savo klientams ar partneriams.

Skrajutės
Skrajutes spaudžiame tiek mažais , tiek dideliais kiekiais. Priklausomai nuo užsakomo tiražo ir maketo spausdiname ir  skaitmeniniu, ir ofsetiniu būdu.
Skrajutės standartiškai gaminamos ant 150g. kreidinio popieriaus. Gali būti vienpusės arba dvipusės. Populiariausi formatai A4 (210x297mm), A5 (148x210 mm), A6 (105x148 mm).

Lankstukai
Lankstinukai - tai populiari reklaminė priemonė, kurioje telpa daug naudingos informacijos. Lankstinukų gamyba galima ant įvairios gramatūros popieriaus, galimi skirtingi lenkimo būdai – viengubas lenkimas, dvigubas lenkimas, išilginis lenkimas ir pan.
Pupuliariausia yra vienas arba du lenkimai, kai A4 formatas lenkiamas per pusę arba į tris dalis.. Naudojamas 150gsm kreidinis matinis arba blizgus popierius.
 

Brošiūros
Brošiūra – tai susegtas leidinys minkštu viršeliu. Priklausomai nuo parinkto popieriaus, dizaino, brošiūros gali būti tiek ekonomiškas, tiek prabangiai atrodantis ir įmonę pristatantis leidinys.Norint išskirtinumo, galima naudoti laminatą ar dalinį lakavimą. Dažniausiai naudojami formatai yra A6, A5, A4,  bet gali būti ir nestandartiniai formatai.

Vokai
Firminius vokus galime atspausti tiek  mažais, tiek labai dideliais tiražais. Vokai gali būti su įmonės logotipu ir adresu arba  proginiai spalvoti Jūsų šventėms. Populiariausi vokai yra C65, C5 ir C65. Vokai gali būti ir su langeliu ir be jo.

Dovanų kuponai, atvirukai, kvietimai
Spausdiname įvairių dydžių dovanų kuponus, kvietimus, atvirukus.  Visi šie gaminiai gali būti be lenkimų arba sulenkiami su bigu (įspausta lenkimo linija). Papildomai galime iškirsti

Plakatai
Plakatams spausdinti standartiškai naudojamas 130-250 gsm kreidinis popierius. Spauda gali būti vienpusė ir dvipusė.
Plakatai gali būti ir nestandartinių išmatavimų, bet populiariausi yra A4, A3, A2, A1 formatų.

Pakabinami kalendoriai, kišeniniai kalendoriukai
Padovanokite savo partneriams pakabinamą kalendorių su savo firmos logotipu ir jis bus matomas kasdien ištisus metus. Galime pasiūlyti vienos ar trijų dalių pakabinamus kalendorius.
Kišeniniai kalendoriukai dažniausiai gaminami kaip reklaminiai produktai, tačiau gali būti panaudoti ir kaip smulki dovanėlė parodų ar susitikimų metu. Tai nebrangus gaminys, kurį žmonės įprastai pasilieka.  Kišeninius kalendorius galime padengti  blizgiu ar matiniu laminatu. Taip jie bus ilgaamžiškesni ir mažiau susidėvės.

Pakabinamos popierinės etiketės
Kokia bus pakabinama etiketė, jos dizainas, forma ir net popierius, ant kurio ji atspausdinta, gali tiek sužavėti pirkėją, tiek ir atstumti. Galimos įvairios nestandartinės formos ir popierius. Taip pat galime etiketes pagaminti laminuotas, lakuotas, su folija ar apvalintais kampais.

Nuo 2006 metų dirbame spaudos ir reklamos srityje. Įmonės veiklos:

  • Plačiaformatė skaitmeninė spauda: plakatai, fototapetai, drobės, tentai, lipdukai, brėžiniai, auto apklijavimas, mobilūs stendai ROLL UP.

  • Interjero apipavidalinimas.

  • Paruošimas parodoms, šventėms, renginiams.

 

© 2021 www.qpa.lt